SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2021-04-23

AQUA SPEED na zdrowie!

Czy woda może być remedium na problemy zdrowotne Polaków w 2021 roku?

Marka AQUA SPEED, mając świadomość prozdrowotnego oddziaływania aktywności w wodzie, angażuje się mocniej niż do tej pory we wsparcie trenujących pływanie oraz organizację coraz popularniejszych zawodów pływackich na wodach otwartych.

O misji firmy, wyzwaniach stojących przed marką opowiada na łamach magazynu SEKA, czasopisma z branży BHP, Grzegorz Bielecki – właściciel firmy.

Czy woda może być remedium na problemy zdrowotne Polaków w 2021 roku? - wywiad

Zachęcamy do przeczytania magazynu SEKA, w którym opowiadamy o zaletach pływania i aktywności w wodzie w czasach gdy ruch może odegrać kluczową rolę w budowaniu odporności fizycznej i psychicznej po pandemicznych perturbacjach.

„Każda aktywność fizyczna jest na wagę złota, szczególnie w tym trudnym okresie, jakim jest pandemia. Sport może odegrać szczególną rolę w profilaktyce zdrowotnej pracowników, ale również jest częścią szeroko rozumianej profilaktyki społecznej”.

W wywiadzie odpowiedzi na pytania, które będą pojawiać się coraz częściej w strukturach firm, wśród osób odpowiedzialnych za budowanie dobrostanu pracowników i ich efektywność:

Czy twierdzenie, że pływanie może pomóc w ochronie zdrowia pracowników, nie jest na wyrost?

W jaki sposób pływanie może przeciwdziałać problemom psychofizycznym wynikającym z obostrzeń, lock-downów etc.?

Magazyn SEKA to czasopismo branżowe dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy. Dociera do ponad tysiąca firm oraz ich pracowników.
Czasopismo dostępne jest bezpłatnie online na stronie: Magazyn SEKA

Polecane

pixel