SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-06-11

Dominacja AQUA SPEED w Garmin Iron Triathlon!

Team AQUA SPEED najlepszą sztafetą w Ślesinie! 

Garmin Iron Triathlon to największy cykl wydarzeń sportowych, który wspieramy jako marka pływacka już kolejny sezon. To właśnie z AQUA SPEED, zawodnicy i zawodniczki rozpoczynają zmagania triathlonowe, pokonując w wodzie – open water – dystanse 475, 950, 1900 metrów, aby następnie przejechać na rowerze i przebiec mordercze kilometry. Świetna atmosfera zawodów, radość uczestników, pozytywne emocje – to lubimy w tym święcie triathlonu!

AQUA SPEED wspiera triathlon

W ramach tego kultowego cyklu triathloniści mają do dyspozycji kilkanaście lokalizacji, gdzie rywalizują na dystansach 1/8, 1/4 oraz 1/2 Ironman. We wszystkich tych wspaniałych miejscach Polski z zawodnikami i zawodniczkami jest AQUA SPEED.

W sezonie 2022 mogliście spotkać nas osobiście w Ślesinie. Będziemy również w Sycowie (10 lipca) i Elblągu (17 lipca) z naszym stoiskiem pełnym akcesoriów pływackich w tym okularów do pływania, butów do wody, bojek asekuracyjnych, ręczników itd.  

Pływanie, rower i bieganie czyli TRI

Pływanie, rower i bieganie to dyscypliny wchodzące w skład triathlonu. Najlepszą zabawę mają więc pływający kolarze, którzy lubią biegać… dla pozostałych stworzono rywalizację sztafet, którą AQUA SPEED dominuje od blisko trzech sezonów. Jesteśmy wysoko w rankingu wszędzie tam, gdzie pojawiamy się z naszą ekipą.

Tak było w Ślesinie, gdzie wystawiliśmy sztafetę na dystansie 1/8 w składzie Maciej Mazerant – redaktor prowadzący AQUA SPEED magazyn (475m pływania), Michał Zakrzewski – fan marki i stały klient (22,5km jazdy rowerem) oraz Maciej Mazerant – odpowiadający za sprzedaż i marketing (5,25km biegu).

Najwyższe miejsce na podium dla AQUA SPEED

Nasz team po szalonym wyścigu zajął, najwyższe miejsce na podium wyprzedzając o minutę kolejny zespół. Była więc zaciekła rywalizacja, duże emocje i świetna zabawa. Była to też okazja do przetestowania w "boju" naszych okularów do pływania, spodenek pływackich oraz zaprezentowania firmowych koszulek z nowym logo marki przygotowanych wspólnie z firmą DANIELO sportswear.  

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i nie możemy się już doczekać kolejnych startów!

AQUA SPEED magazyn – czasopismo dla kochających wodę
pixel