SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2023-01-17

Nowy AQUA SPEED magazyn – szósty numer czasopisma o pływaniu

Każdego dnia szukamy ludzi, miejsc i narzędzi, które pomogą nam się rozwijać. Zarówno w życiu zawodowym, osobistym, jak również w sporcie szukamy inspiracji, aby pójść krok naprzód. Szóstym numerem magazynu AQUA SPEED chcemy Was zachęcić do rozglądania się, do bycia otwartym na to, co nowe, ale również uważnym na to, co już znane.

Jedyne w Polsce takie czasopismo o pływaniu!

W najnowszym numerze magazynu rozpoczynamy zwiedzanie najfajniejszych europejskich – i nie tylko – miejscówek do pływania i aktywności w wodzie. Pierwszym przystankiem jest Austria. Popływamy w lodowcu, zimnych jeziorach i skorzystamy z uroków tamtejszych SPA.

Następnie wspólnie z zaproszonymi gośćmi podpowiemy Wam, jak bezpiecznie z pływaka basenowego stać się pływakiem zimowym i jak te doświadczenia wykorzystać w pływaniu open water.

Doradzimy, w jaki sposób przygotować się do pozyskania sponsora, z którym będzie nam łatwiej realizować pływackie marzenia – również te związane z podróżami.

Wspólnie z naszymi partnerami z wiodących wydarzeń sportowych, które wspieramy w nadchodzącym sezonie 2023, zdradzimy Wam „patenty” dotyczące planowania, treningu i udanych startów w triathlonie czy open water.

Ponadto w numerze spotkanie z początkującą, ale bardzo utalentowaną zawodniczką TRI oraz prawdziwym entuzjastą treningu i startów w zawodach spod znaku IRONMAN.

W tym numerze również premiera serii poradnikowej przygotowywanej przez ekspertów marki AQUA SPEED oraz podsumowanie wydarzenia Zimno i Fajnie, w ramach którego powstał wyjątkowy poradnik dla pływaków i nie tylko pt. Fajny Stan – o budowaniu dobrostanu.

Życzymy inspirującej lektury!

P.S. Z pewnością zauważyliście nową szatę graficzną magazynu. Tak zmieniamy się, zmienia się marka AQUA SPEED. Robimy kolejny krok do przodu! Dzięki, że jesteście z nami.

AQUA SPEED magazyn | numer 6 | 2022 |

Spis treści: 

Kraina wody – idealna miejscówka do wypadu nie tylko na narty, ale również na pływanie i rekreację w wodzie! Materiał przygotowaliśmy wspólnie z Austria.info, czyli narodowym biurem promocji Austrii w Polsce.

Stan FLOW – rozmowa z Josefem KÖBERLem – mistrzem zimowego pływania rodem z Austrii, który opowiada o swojej drodze do zimna i pasji do uczenia tego jak czerpać z zimna to, co najlepsze!

Jak zacząć pływać... zimowo!Marta Rother, zimowa pływaczka, ale również instruktorka pływania przygotowała praktyczny i konkretny poradnik dot. zimowego pływania

Wspólny interes – czyli pierwsza część poradnika dot. sponsoringu przygotowanego przez znaną pływaczkę i działaczkę Alicję Tchórz – materiał idealny dla pływaków, organizatorów zawodów czy trenerów i działaczy klubowych.

Na basen! – idealny poradnik dla kierowników, managerów pływalni, którzy chcą rozwijać ofertę i przyciągać nowych klientów oraz partnerów biznesowych. Porad udziela Mateusz Matusiak ze Stacji Nowa Gdynia!

Przygoda z triathlonem – wspólnie z organizatorami Garmin Iron Triathlon oraz Challenge Gdańsk przygotowaliśmy poradniki. Pierwszy dot. planowania sezonu startowego drugi dot. pływania w morzu (open water)

Porządny trening – to wywiad z młodą triathlonistką, która rozpoczyna swoją przygodę z tym sportem. Poznajcie Zosię Kuriatę, bo będzie o niej głośno!

Galante wyzwanie – kolejny wywiad z pasjonatem triathlonu a w szczególności zawodów IRONMAN – których w tym roku jesteśmy partnerem. Piotr Galanciak opowiada o tym dlaczego tak bardzo wciągnął go triathlon.

Jak wybrać i nakładać czepek? – niby wszyscy wiemy... ale! I właśnie na to "ale" odpowiada nasz mini poradnik dot. dobierania i zakładania czepka. Poradnik przygotowała Magda Bielecka z AQUA SPEED

Zimno i Fajnie – podsumowaliśmy również pierwsze w naszym rodzinnym mieście zawody zimowego pływania, których efektem są super wspomnienia ale również poradnik Fajny Stan!

AQUA SPEED magazyn
AQUA SPEED magazyn
pixel