SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-11-28

Nowy AQUA SPEED na ISPO Monachium

ISPO Monachium – AQUA SPEED na targach sprzętu sportowego

Pojawiliśmy się w nowej odsłonie na największych targach sprzętu sportowego w Europie. ISPO Monachium to ważne miejsce dla wszystkich producentów sprzętu do rekreacji, aktywności fizycznej i sportu. Nie przespaliśmy pandemicznej przerwy i zaskoczyliśmy naszych zagranicznych kontrahentów, partnerów nowym wizerunkiem, nowym asortymentem i premierą numeru specjalnego AQUA SPEED magazyn.

Jakość, funkcjonalność i wzornictwo naszych produktów zawsze były dla nas niezmiernie ważne. Teraz, postawiliśmy kolejny krok. Od ponad roku systematycznie, konsekwentnie wdrażamy spójną identyfikację wizualną, która ma za zadanie podkreślać atrakcyjny design oraz jakość naszych produktów.

Czujemy, że ta zmiana Was cieszy. Widzimy, że społeczność, jaka rozwija się wokół marki, docenia nasze zaangażowanie. Czerpiemy z waszych opinii i porad dotyczących produkowanego przez nas sprzętu pływackiego i akcesoriów do aktywności w wodzie. Jesteśmy otwarci na nowe!

Tysiące osób, które startują w wydarzeniach sponsorowanych przez AQUA SPEED, czytelnicy naszego czasopisma i właśnie klienci, którzy zaufali naszym produktom to wartość, którą doceniamy.

Do Monachium pojechaliśmy właśnie po to, aby pochwalić się naszym progresem. Chcemy pokazać klientom, ale również konkurencji, jak może rozwijać się firma z Polski, gdy stoi za nią grupa tak fantastycznych klientów, jak Wy!

Trzymajcie kciuki za powodzenie naszych rozmów!

AQUA SPEED magazine | Special issue | 2022 | A magazine for swimmers and water lovers
pixel