SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-07-05

Premiera czwartego numeru AQUA SPEEED magazyn!

Od redakcji

Jesteśmy w Wami już rok! To czwarty numer AQUA SPEED magazyn – kwartalnika dla wszystkich kochających wodę. Można powiedzieć, że przyszedł czas na podsumowanie, ale... dla nas jest to moment na wytyczanie kolejnych celów i coraz śmielsze plany! Historie ludzi, którzy kochają pływanie Zasięg, który zbudowaliśmy, społeczność, którą gromadzimy wokół AQUA SPEED magazyn – to wszystko przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszy nas, że tworząc czasopismo, odpowiadamy na potrzeby tych wszystkich, dla których woda to miejsce realizacji pasji, hobby, praca, ale również tych, którzy w wodzie bawią się, relaksują, odpoczywają, nabierają sił!

AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 4 | 2022

Porady dla pływaków – tych małych i dużych

Wspólnie z Wami tworzymy platformę wymiany i prezentacji idei, pomysłów, nowatorskich rozwiązań skierowanych do pływaków oraz tych, którzy dopiero chcą złapać bakcyla pływania.

Inspiracje do pływackich przygód

Mamy rosnące grono pływających przyjaciół, którzy realizując swoje pasje, inspirują innych do działania. Przeprawy pływackie, wyzwania z wodą w roli  głównej, doświadczenia i dobre praktyki – tym wszystkim dzielimy się z Wami.

Nowinki sprzętowe do treningu oraz udziału w zawodach

Testujemy i dzielimy się z Wami opiniami o sprzęcie pływackim do treningu. Co więcej, sprawdzamy na własnej skórze, jak sprzęt sprawuje się w praktyce podczas zawodów pływackich oraz triathlonowych, które wspieramy specjalnie dla Was!

Ciekawe miejsca do wypoczynku i rekreacji nad wodą

Wspólnie z naszymi czytelnikami, przyjaciółmi marki odwiedzamy ciekawe  miejsca, gdzie można wypoczywać nad wodą. Zachęcamy do rekreacji  w wodzie i zapraszamy na ciekawe wydarzenia zgodne z ideą AQUA SLOW – pływamy dla zdrowia, wypoczywamy w wodzie.

Przed nami kolejny rok z AQUA SPEED magazyn! Kreujmy tę przygodę wspólnie!

Spis treści:

Ratownictwo wodne i Alicja Tchórz – pływaczka, działaczka, menadżerka sportu i aktywistka sportowa, która swoimi wynikami potwierdza, że warto łączyć pasję
z pracą i radością życia – jest reprezentantką Polski w World Games 2022 oraz mistrzostwach świata w ratownictwie wodnym. Opowiada nam, dlaczego warto uprawiać
tę dyscyplinę sportu, a także kto sprawdzi się w niej najlepiej i… jak czerpać radość z pływania!

Wakacje bliżej niż myślisz – Najważniejszy jest wolny czas, odpowiednie nastawienie i dobry humor. Może jeszcze warto pamiętać, aby spakować swój strój kąpielowy, ręcznik i klapki. Rozmowa z Katarzyną Bajer, kierownikiem działu marketingu Chochołowskie Termy

Mikrowakacje – Turystyka weekendowa, czyli udane mikrowakacje! Wszędzie tam, gdzie jest woda, można się relaksować i aktywnie wypoczywać! Poznajcie subiektywny przewodnik po takich właśnie miejscówkach i szukajcie podobnych w swojej okolicy!

Baby Sharks – Pływanie niemowląt i dzieci – przygoda, która zaprocentuje w przyszłości!

Potrójna Korona – jak ją zdobyć? – czyli kolejna część praktycznego poradnika przygotowanego przez Aleksandrę Bednarek, zdobywczynię Potrójnej Korony Oceanów!

Okulary do pływania i wygrywania! – Zawody open water czy rywalizacja triathlonowa to nie jest najlepszy moment, aby testować okularki do pływania. Zawodnik musi mieć do dyspozycji sprawdzone i idealnie dopasowane akcesoria, aby... skupić się na przyjemności wygrywania! Rozmowa z Mateuszem Matusiakiem – triathlonistą, sportowcem, animatorem wydarzeń sportowych w klubie SNG Wild Ducks.

TRI zajawka – Pierwszy start w triathlonie będzie motywacją do nauki pływania, biegania oraz jazdy na rowerze… Tak! Tego trzeba się nauczyć! – Porady Michała Bednarskiego z Bednarski TRIteam

Kitesurfing – pozytywny odlot!  Sporty wodne takie jak kitesurfing przyciągają coraz liczniejszą grupę pasjonatów wody, powietrza i aktywnego wypoczynku. O swojej przygodzie z kajtem opowiada triathlonista Mikołaj Luft.

Loch Ness „MONSTER” swim (PATRONAT MEDIALNY) – Dreszczyk emocji, przygoda, tajemnica… rozpalają wyobraźnię. AQUA SPEED magazyn objął patronatem medialnym przeprawę Piotra Biankowskiego. Dowiemy się z pierwszej ręki, czy potwór z jeziora Loch  Ness… naprawdę ma tak długą szyję! 

Cały numer 4 AQUA SPEED magazyn dostępny TUTAJ!

AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 4 | 2022
pixel