SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-10-05

Pakiet triathlonisty za #SezonAQUASPEED 2022... goes to!

Zakończyła się zabawa, do której zaprosiliśmy uczestników wydarzeń triathlonowych i open water wspieranych przez naszą markę. Takich imprez, w sezonie 2022 było ponad trzydzieści. Tak duże zaangażowanie z naszej strony, stanowiło nie lada wyzwanie organizacyjne, logistyczne oraz finansowe. Cieszymy się, że wspólnie z organizatorami wszystkich wydarzeń, mogliśmy zapewnić Wam doskonałe warunki do współzawodnictwa, przekraczania sportowych granic oraz poprawiania życiówek.

Sezon AQUA SPEED czyli triathlon w Polsce

Najbardziej cieszy nas jednak fakt, że dzięki wydarzeniom, które mieliśmy przyjemność sponsorować, wspierać, promować mogliście spędzać aktywnie czas, uśmiechając się, spotykając ze znajomymi tymi bliskimi i dalszymi podzielającymi pasję do triathlonu i open water!

 Sprzęt do treningu w pakiecie triathlonisty

Po kilku latach zaangażowania w triathlon oraz open water w tym roku postanowiliśmy zebrać w mapę wydarzeń całą naszą aktywność. Nasza mapa zaangażowania bardzo przypadła Wam do gustu! Również organizatorzy poszczególnych wydarzeń mieli szansę za pośrednictwem AQUA SPEED magazyn szerzej promować swoje wydarzenia.  

W pierwszej edycji naszej zabawy #sezonAQUASPEED pojawiło się kilkadziesiąt foto relacji z wydarzeń, w których braliście udział, oznaczonych hasztagiem i miejscowością, w której stratowaliście.

Ci zawodnicy, którzy przyznali się publicznie, do największej liczby startów otrzymają od nas „pakiet triathlonisty”, czyli zestaw sprzętu, który przyda się z pewnością podczas treningów przed kolejnym sezonem.

Wśród mężczyzn w kategorii open wygrał:

Adam Bielec

Adam Bielec – triathlonista
Roksana Orzyszek – triathlonistka

Wśród kobiet w kategorii open wygrała:

Roksana Orzyszek

Specjalne wyróżnienie za równie dużą liczbę wpisów – czyli startów, otrzymuje Michał Zakrzewski. Michał jednak, jako ambasador marki AQUA SPEED, etatowy kolarz w sztafecie AQUA SPEED, miał lekką przewagę na starcie... stąd decyzja o przyznaniu nagrody pocieszenia. Dziękujemy Michał za ten sezon!

Michał Zakrzewski – triathlonista
Pakiet treningowy Triathlonisty
pixel