SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-04-20

Trzeci numer AQUA SPEED magazyn już w sieci!

Trzeci numer AQUA SPEED magazyn 

W pływaniu i aktywności w wodzie wszyscy możemy odnaleźć coś dla siebie… Jedni odnajdą zdrowie, inni – radość, kolejni – zawód, miejsce pracy bądź pole realizacji pasji. Woda uczy odpowiedzialności, pokory, a co najważniejsze daje poczucie sprawczości, wytchnienie od dnia codziennego, trosk, problemów i przysłowiowe ładowanie baterii. To wszystko dzieje się w wodzie. Każdy wykonany trening, każdy przepłynięty metr, każda godzina na pływalni to czas, który mamy dla siebie oraz naszych pływackich przyjaciół.
AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 1 | 2022
„Misja pływanie” to hasło przewodnie aktualnego numeru czasopisma. Podczas naszej pracy redakcyjnej systematycznie poznajemy pływaków, pływaczki z całej Polski, których łączy… ogromne zaangażowanie, chęć pomagania i miłość do wody. Jedni swoim pływaniem wspierają potrzebujących, inni pomagają pływać tym, którzy sami nie mają takiej możliwości. Są również pływacy, którzy swoimi pomysłami i pracą chcą upowszechniać ten sport i ułatwiać jego uprawianie. Szczególnie doceniamy wszystkich tych, którzy przełamując własne bariery, inspirują innych do aktywności.
Tworzymy drukowaną wersję AQUA SPEED magazyn oraz jego internetową wersję. Wdrożyliśmy hybrydową formę publikacji, dlatego wszystkie – nawet najbardziej obszerne wypowiedzi – są publikowane. Nie chcemy, aby umknęła nam i naszym czytelnikom żadna myśl, żadne wypowiedziane słowo.
Dla nas wszystko ma znaczenie! Co jednak jest najwspanialsze, to fakt, że każdy z autorów, bohaterów naszych rozmów jest otwarty i chętny do dzielenia się swoimi doświadczeniami. Naszą misją jest promowanie pływania i aktywności w wodzie… Wspaniale, że chcecie robić to razem z nami!
Pływanie z misją

W trzecim numerze AQUA SPEED magazyn przeczytacie:

Misja pływanie

Czy pływanie może być czymś więcej niż tylko aktywnością fizyczną bądź miło spędzonym czasem? Rozmowa z Piotrem Biankowskim oraz Łukaszem  Malaczewskim.

Urodzeni sportowcy

Rozmowa z Michałem Zielińskim, trenerem Sekcji Pływackiej oraz wiceprezesem Klubu / Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START 

Dzika… sportowa radość!

Rozmowa z Mateuszem Matusiakiem

Pływacki Patrol

Rozmowa z Leszkiem Naziemcem pomysłodawcą projektu „Pływacki Patrol”.

Potrójna Korona

Jak zdobyć potrójna koronę oceanów? – Porady mistrzyni Aleksandry Bednarek

Nowy wymiar winter swimming

Zimowe pływanie w Polsce nabiera nowego wymiaru. Staje się sportem masowym, w którym sił próbują zarówno zawodowcy, jak i amatorzy.

Mam pomysł na... 

Kreatywne pomysły, innowacje… Wydawałoby się, że w pływaniu zostało wymyślone już wszystko. Nic bardziej mylnego – deska do kraula oraz swim stream.

Pływam, bo żyję; żyję, bo pływam!

Radość, poczucie spełnienia, fascynacja – w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów w wodzie emocje są nie do opisania – rozmowa z Marcinem Trudnowskim.

oraz

Ewolucja AQUA SPEED

Wielu z Was zauważyło i ciepło przyjęło metamorfozę naszego wizerunku. Małymi krokami, zgodnie z zasadą: nie rewolucja, a ewolucja, budujemy markę, którą zauważają klienci w Polsce, Europie i na świecie.

AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 1 | 2022
pixel