SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-10-04

Zimowe pływanie z AQUA SPEED

Rozpoczynamy kolejny sezon, podczas którego będziemy wspierać zimowych pływaków w rywalizacji, pokonywaniu własnych słabości, ale przede wszystkim w dobrej zabawie z lodowatą wodą! Patronujemy Ice Cup Poland oraz mooocno wspieramy "Zimno i Fajnie" – fajne zawody zimowego pływania w naszej rodzinnej Łodzi!

Zimowe pływanie – sezon 2022/2023

To już drugi rok z rzędu, kiedy AQUA SPEED magazyn obejmuje patronatem medialnym imprezy pływackie z cyku Ice Cup Poland – najważniejszego cyklu zimowych zawodów w naszym kraju. Tej zimy zawodnicy będą mogli rywalizować podczas kilkunastu wydarzeń zlokalizowanych na obszarze całej Polski.

Kalendarz Ice Cup Poland

Kalendarz zawodów winter swimming, dostępny jest na stronie internetowej Ice Cup Poland. Już dziś można układać, zimowy plan weekendowych wypadów po Polsce. Pierwsze zawody odbędą się 5 listopada w Januszkowicach, ostanie zaplanowano na 25 marca w Wolinie. Najwyższy czas, rozpoczynać intensywne przygotowania w tym trening zimna, wytrzymałości i oczywiście techniki pływackiej.

Pamiętnik zimowego pływania z AQUA SPEED magazyn

Również w tym roku AQUA SPEED magazyn przygotował zabawę dzięki, której razem udokumentujemy kolejny rok zimowego pływania w Polsce. Wrzucając relację z zawodów oznaczoną hasztagami #AQUASPEEDmagazyn oraz #IceCupPoland będziecie mogli zgarnąć pakiet zimowego pływaka.

Oczywiście, tak jak w zeszłym roku, wyboru wpisów, które nagrodzimy, dokona nieobiektywny i stronniczy redaktor prowadzący!

Do rozdysponowania mamy kilkanaście pakietów zimowego pływaka – czyli jeden na każdą imprezę z cyklu Ice Cup Poland! 

W sezonie 2021/2022 pojawiło się ponad sto relacji z hasztagiem #AQUASPEEDmagazyn, „polubionych” blisko 10 000 razy. Tym samym powstał największy tego rodzaju pamiętnik w historii polskiego zimowego pływania.

Ice Cup Poland
pakiet morsa i zimowego pływaka od AQUA SPEED
AQUA SPEED magazyn

Fajne zawody zimowego pływania z AQUA SPEED

To jednak nie wszystko! Poszliśmy za ciosem i na maksa! Jesteśmy Polską marką, która swoje korzenie i główną siedzibę ma w Łodzi. Nie mogliśmy więc nie zaangażować się w... fajne zawody zimowego pływania. „Zimno i Fajnie” odbędą się w Aqua Parku Fala, w którym mamy stacjonarny sklep z akcesoriami do pływania i aktywności w wodzie. Gdy przyjedziecie 19 listopada do Łodzi, aby poczuć dreszczyk emocji podczas zawodów, będziecie mogli odwiedzić nas na żywo! 

Oczywiście na zawodach nie zabraknie redakcji AQUA SPEED magazyn! Czekamy również na Wasze relacje z zawodów w Łodzi z #AQUASPEEDmagazyn i #IceCupPoland!

Trzymajcie się ciepło i czytajcie archiwalne numery AQUA SPEED magazyn, w których publikujemy wiele fajnych i merytorycznych materiałów z zimowymi pływakami! 

AQUA SPEED magazyn – czasopismo dla kochających wodę!
pixel