Blog

Kariera dwutorowa w sporcie
Kariera dwutorowa – o tym, jakie cechy mogą pomóc sportowcom w budowaniu kariery po karierze, rozmawiamy z Moniką Pyrek – utytułowaną sportsmenką specjalizującą się w skoku o tyczce, a teraz promotorką zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej!
Czytaj więcej
Ruch nie ma wagi – jak polubić swoje ciało!
Ciałolubienie jest potrzebne wszystkim niezależnie od płci czy wieku. Wszechobecna presja na idealność powoduje, że podejmujemy decyzje, które szkodzą naszemu ciału i „głowie”. O tym, jak być zdrowym sobą, rozmawiamy z Agatą Litwińską – instruktorką, pasjonatką i nauczycielką różnorodnych form ruchu.
Czytaj więcej
Reguły pasji – sędziowanie pływania
Uśmiechnięty, ale skoncentrowany; surowy, ale z sercem na dłoni. Czy taki powinien być sprawiedliwy sędzia pływania? O pasji do egzekwowania przepisów i spotkań z miłośnikami pływania rozmawiamy z Wojtkiem Kosiedowskim znanym z sędziowania imprez pływackich w Polsce i Europie.
Czytaj więcej
Bárbara Hernández – Lodowa Syrena!
Bárbara Hernández – utytułowana pływaczka długodystansowa z Chile, zdobywczyni rekordów świata i rekordów Guinnessa. Długie dystanse i niskie temperatury wody to warunki, w których „Lodowa Syrena” czuje się najlepiej.
Czytaj więcej
Newsletter AQUA SPEED – zaczynamy przygodę!
Wysłaliśmy do Was pierwszy newsletter AQUA SPEED! Dziękujemy, że tak ciepło przyjęliście ten nowy kanał komunikacji. Sprawdzajcie skrzynkę, maksymalnie dwa razy w miesiącu trafi do niej porcja porad, ciekawostek, wywiadów i specjalne kody rabatowe!
Czytaj więcej
Pływacki Biznes – moda na pływanie
Moda na pływanie w Polsce to już fakt. Pomysłów na to, jakich usług dostarczać miłośnikom wody, jest nieskończenie wiele... Wszystko zależy od wyobraźni, umiejętności czy znajomości potrzeb klientów. Rozmawiamy z Sonią Bochyńską-Knapik, twórczynią Academy of Hasten szkoły pływania oraz kanału na YouTube Pływacki Biznes.
Czytaj więcej
Aqua Fitness z Aqua Speed!
Ćwiczenia w wodzie to nie tylko zdrowy ruch, ale pozytywne emocje. Aqua fitness przyciąga starszych i młodszych. Nie potrzeba tu superumiejętności pływackich, wystarczą podstawowe akcesoria do ćwiczeń w wodzie, aby ładować baterie na cały tydzień! Aqua Fitness to odnawialna energia w czystej postaci!
Czytaj więcej
Sponsoring z zasadą win-win
W Wasze ręce oddajemy trzeci, ostatni już odcinek poradnika dot. współpracy ze sponsorami przygotowany przez Alicję Tchórz. Rekomendujemy lekturę wszystkich części tej publikacji. Jesteśmy przekonani, że będzie ona pomocna w organizacji wielu wydarzeń sportowych i rozwoju kariery niejednego pasjonata pływania.
Czytaj więcej
pixel