•  AQUA SPEED magazyn numer 8
  • Wielofunkcyjny plecak sportowy MAXPACK do triathlonu

Sklep pływacki AQUA SPEED

Blog

Hokej podwodny – najbardziej drużynowy sport
Zbliża się zima, dlatego postanowiliśmy zainteresować  Was hokejem... Ha, ale nie takim zwykłym hokejem, a tym podwodnym. Zaskoczeni? My byliśmy, dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się o tej dyscyplinie sportu czegoś więcej od Kamila Ciarki, wiceprezesa Polskiego Związku Hokeja Podwodnego.
Czytaj więcej
Dawid Frankowski – poczwórne wyzwanie w Bałtyku!

Jako pierwszy przepłynął w jednym sezonie trzy trasy przez zatokę Gdańską… miłość do pływania zaszczepił w nim tata, a rozpalił Sebastian Karaś znany pływak długodystansowy. Przygodę swojego życia połączył z misją, której celem jest wsparcie w powrocie do aktywności innego pływaka, który uległ wypadkowi. Poznajcie Dawida Frankowskiego eksperta od IT, open water i pomagania!

Czytaj więcej
No Pain Ice Swimmers – czyli pływanie nie tylko zimowe
Dwie historie i dwóch pływaków, których połączyła chęć przeżycia przygody z pomaganiem w tle. Będzie można Ich spotkać podczas zawodów zimowego pływania, bo obaj lubią, jak jest zimno i fajnie. Poznajcie Pawła i Leszka, którzy każdej zimy przemierzają metry w lodowatej wodzie, a latem...
Czytaj więcej
Dołącz do dużej rodziny AQUA SPEED!
Wyprawa na pływalnię z całą rodziną, to coś więcej niż sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu. Wizyta na basenie kojarzy się z rozładowaniem nagromadzonej energii, pozytywnym zmęczeniem, zabawą i uśmiechem. Dzięki Karcie Dużej Rodziny, uroki pływania i aktywności w wodzie stają się jeszcze bardziej przystępne.
Czytaj więcej

Aktualności

Bezpiecznie nad wodą – AQUA SPEED magazyn vol. 8
Ze wszystkich naszych rozmów, jakie przeprowadziliśmy, przygotowując ten numer magazynu, wynika, że aby związać się z wodą na dłużej, trzeba czuć się w niej pewnie i swobodnie. Kluczowa jest więc nauka pływania, a później doskonalenie umiejętności i praktykowanie pod okiem doświadczonych kolegów, trenerów, ratowników, a nawet mistrzów.
Czytaj więcej
Letni... gorący sezon z AQUA SPEED!
Zapraszamy do udziału w wydarzeniach sportowych wspieranych przez AQUA SPEED. W tym sezonie wystartujesz z nami w zawodach open water, triathlonie czy swimrunie. Podróżuj w poszukiwaniu sportowych emocji! Rozwijaj modę na pływanie!
Czytaj więcej
pixel