SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-05-20

Okularki do pływania w roli głównej

Okularki do pływania w roli głównej. Tak można podsumować sesję fotograficzną, którą realizowaliśmy w obiekcie Stacja Nowa Gdynia. W rolę modela i testera sprzętu Aqua Speed wcielił się Mateusz Matusiak – triathlonista, sportowiec, który aktualnie przygotowuje się do Mistrzostw Europy AG w triathlonie na dystansie olimpijskim.

Wiosełka do pływania SKILL PADDLE AQUA SPEED

To pierwsza sesja fotograficzna naszego sprzętu, na którym widnieje nowe logo naszej marki. Systematycznie wprowadzamy nowości "brandowane" nowymi, a już charakterystycznymi falami AQUA SPEED.

Postanowiliśmy prezentować nasz sprzęt wspólnie z ludźmi, którzy go używają na co dzień – czy to podczas treningów, startów na zawodach czy zwykłej zabawy w wodzie.

Mateusz Matusiak to znana w Łodzi postać – sportowiec, triathlonista, animator wydarzeń sportowych spod znaku SNG Wild Ducks, czyli grupy sportowców amatorów skupionych wokół obiektu Stacja Nowa Gdynia.

Recenzja okularów VORTEX MIRROR oraz fotochromowych FALCON PHOTOCHROMIC przygotowana przez Mateusza dostępna będzie już w nowym numerze AQUA SPEED magazyn!

Sesję zrealizował Antek Mazerant – związany z pływaniem od 10 lat – uprawiał pływanie basenowe oraz open water.

Więcej zdjęć z sesji będziecie mogli zobaczyć w AQUA SPEED magazyn oraz w naszym sklepie internetowym!

Sprzęt do pływania AQUA SPEED
Okulary pływackie VORTEX MIRROR + Etui AQUA SPEED
Czepek AQUA SPEED
Widok przez okularki Vortex Mirror AQUA SPEED
Mateusz Matusiak w AQUA SPEED
pixel