SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-10-25

Piąty numer AQUA SPEED magazyn już dostępny!

Już jest! Nowy, świeżutki, piąty numer AQUA SPEED magazyn a w nim... wychowanie fizyczne czyli wolność, radość z bycia w ruchu, beztroska i fajne spędzanie czasu z przyjaciółmi. Magazyn dostępny w wersji online – bezpłatnie. Limitowany nakład czasopisma w wersji drukowanej, dostępny podczas wydarzeń, którym patronuje marka AQUA SPEED.

Piąty numer AQUA SPEED magazyn – czasopismo o pływaniu i aktywności w wodzie

Stworzyliśmy czasopismo dla wszystkich kochających wodę, ale… co z tymi, którzy jeszcze nie wiedzą, że wodę warto pokochać, że warto pokochać ruch?

Im należy poświęcić szczególną uwagę, prezentując dobre przykłady i przypominając, jakie korzyści niesie ze sobą bycie aktywnym. Każdy z nas kiedyś zaczynał swoją przygodę z aktywnością fizyczną. Jedni łapali bakcyla sportu jeszcze w szkole podstawowej, inni trenowali w liceum i na studiach. Są też wśród nas tacy, którzy zrozumieli, jak ważny i potrzebny jest ruch, dopiero gdy ciało i „głowa” dały im wyraźny sygnał – w okresie dorosłości.

Spotykając się z Wami przez ostanie miesiące podczas treningów na basenie, zawodów open water, triathlonu, swimrunu czy podczas wyjazdów wakacyjnych, prawie w każdej rozmowie wracaliśmy do dnia, w którym rozpoczęła się Wasza sportowa pasja – co ciekawe, w większości przypadków było to dzieciństwo bądź wczesna młodość.

Wolność, radość z bycia w ruchu, beztroska i fajne spędzanie czasu z przyjaciółmi. Podświadomie przypominamy to sobie, w dorosłym życiu uprawiając sport – pływając, jeżdżąc na rowerze, biegając, ale również aktywnie spędzając czas w aquaparku, pływając na desce, nurkując, morsując.

Jak tworzyć warunki do tego, aby po latach sport i aktywność fizyczna wracały do ludzi jako dobre wspomnienia? Jak pielęgnować w sobie dziecięcą radość z uprawiania sportu i bycia aktywnym? W jaki sposób rozbudzać te emocje wśród dorosłych już ludzi i przypominać im, jak fajnie jest być w ruchu?

Jesteśmy przekonani, że na te pytania pośrednio bądź bezpośrednio odpowie najnowszy numer naszego czasopisma, który mają Państwo przed sobą. Wierzymy, że AQUA SPEED magazyn może być swojego rodzaju zbiorem dobrych praktyk, którymi dzielimy się dla dobra nas wszystkich.

>>> POBIERZ MAGAZYN <<<

Miłej lektury 

Maciej Mazerant

Redaktor prowadzący 

Co znajdziecie w piątym numerze AQUA SPEED magazyn:

Wychowanie fizyczne

Wywiad z twórczynią wydarzenia sportowego „SwimRun z Ostrą” – Magdaleną Joanną Ostrowską.

Dziecięce marzenia

Podsumowanie patronatu medialnego AQUA SPEED magazyn nad przeprawami Piotra Biankowskiego

Sport dla dziecka… od dziecka!

Sztuki walki i triathlon... Historia Anny Guzowskiej 

Mastersi kiedyś też zaczynali

O społeczności pływackich mastersów opowiada Adam Matusiak.

Open Water w Polsce

Nasz poradnik: Jak wybrać odpowiednią dla siebie imprezę i jak się do niej przygotować?

Przygoda ze sportem

Czy nauczyciel wychowania fizycznego ma szansę zainteresować dzieci, młodzież aktywnością fizyczną? 

Przygotowania do triathlonu

Jak mądrze trenować triathlon? Rozmowa z zawodnikami Triathlon Stryków

Siup na SUP 

Deska SUP, czyli wszechstronny, modny i fajny sprzęt do aktywnego spędzania czasu nad wodą

Co można robić w Aquaparku?

Pływanie i aktywność fizyczna w Aqua Park Wrocław

oraz

"Nausz" czepek czyli test czepka dla zimowych pływaków ale nie tylko, książki z tematem wody w tle oraz zaproszenie na morsowanie w sezonie 2022/23

 

AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 5 | 2022
AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 5 | 2022
pixel