SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge
2022-01-17

Drugi numer AQUA SPEED magazyn już wydrukowany!

Drugi numer AQUA SPEED magazyn już dostępny!

Cieszymy się, że pierwszy numer magazynu AQUA SPEED został przyjęty z tak dużym entuzjazmem.  Tym przyjemniej pracowało się nam nad kolejnym wydaniem. Rozmowy, spotkania, wspólne pływanie to była czysta radość, ale również inspiracja.

Magazyn AQUA SPEED objął patronatem  medialnym najważniejszy w Polsce cykl zawodów zimowego pływania Ice Cup Poland. Jesteśmy tym samym pierwszym czasopismem w kraju, które  promuje zimowe pływanie oraz docenia nie tylko zawodników, kibiców, ale również organizatorów wydarzeń. Nasze zaangażowanie w pływanie open water, zimowe pływanie czy treningi na basenie  jest oczywiste… poradnik Oli Bednarek na temat  „Potrójnej Korony Oceanów” czy artykuł na temat Total Immersion tylko to potwierdzają.  

Dlatego w tym numerze pochylamy się również   nad innymi aktywnościami w wodzie. Water Polo i rosnąca popularność tego sportu wśród dzieci i dorosłych jest odpowiedzią na potrzebę  wspólnego spędzania czasu, interakcję również  w wodzie. Z kolei freediving to dyscyplina, którą można polecić wszystkim osobom pragnącym  poznać siebie… O tym, jak ważny jest ruch dla głowy i ciała, przeczytamy w materiale „Pływacy w pracy” oraz wywiadzie, jakiego udzieliły nam założycielki fundacji „Płyńmy Razem”.

AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 2 | 2021

W drugim numerze AQUA SPEED magazyn polecamy:

Zimowe pływanie (patronat medialny)... Nasze czasopismo objęło patronatem medialnym Ice Cup Poland 2021/22. To najważniejszy i największy w Polsce cykl wydarzeń związanych z zimowym pływaniem – Rozmowa z Łukaszem Tkaczem z Silesia Winter Swimming / Ice Cup Poland 

Ferie zimowe w wodzie nie muszą być brrr… Zimowe ferie z reguły kojarzą się ze śniegiem i mrozem, jazdą na nartach, snowboardzie czy sankach. A gdyby tak kojarzyły się z pływaniem, zabawą w wodzie i relaksem, jaki ona zapewnia? – poradnik, czym kierować się wybierając miejsce wypoczynek podczas ferii.

Potrójna Korona – jak ją zdobyć?... Kilkugodzinny, codzienny, zróżnicowany trening fizyczny, trening mentalny, dieta… I to bez gwarancji, że uda się w zdrowiu osiągnąć wymarzony cel – poradnik przygotowany przez Aleksandrę Bednarek zdobywczynię Potrójnej Korony Oceanów!

Pływacy w pracy – W wielu firmach, zakładach czy instytucjach pracują ludzie kochający... pływanie. – rozmowa z Krzysztofem Kubiakiem (Księgowy), Wiktorem Bogdańskim (motorniczy), Alicją Giedryś (Prawne aspekty ochrony środowiska), Michał Perl (trener pływania)

Freediving – „Jako dziecko lubiłam pływać i zawsze uwielbiałam wodę. Później na wiele lat, zajęta pracą i doktoratem, o tym zapomniałam.” – rozmowa z Agatą Wittchen-Barełkowską.

Total Immersion – Metodę Total Immersion można poznać na weekendowych warsztatach, a dzięki swojej prostocie gwarantuje ona, że każdy ma szansę zostać „swoim najlepszym trenerem” – rozmowa z Urszulą Toczek, Trener TI Łódź.

Ruch jest w stanie zastąpić prawie każdy lek… – Rozmowa z Aleksandrą Wasilewską i Grażyną Zielińską, fizjoterapeutkami z Fundacji "Płyńmy Razem".

UKS neptunPiłka wodna to klasyczna gra, w której uczestniczą dwie drużyny, a zwycięzcą meczu jest ta, która zdobędzie więcej bramek. Zasady przypominają nieco piłkę ręczną – opowiada Dominik Sznajder, trener.

AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 2 | 2021
AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 2 | 2021
AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu | numer 2 | 2021
pixel