Szybkoschnący ręcznik z mikrofibry DRY SOFT 10 70x140 - granatowy
Opis produktu
Mały ręcznik z serii DRY SOFT, to idealne rozwiązanie dla każdego entuzjasty sportu. Ten najbardziej "mięsisty" ręcznik wyróżnia się nie tylko niezwykle lekką i kompaktową konstrukcją, ale także doskonałymi właściwościami, które sprawiają, że produkt ten jest elementem wyposażenia każdej torby sportowej.
Co to jest mikrofibra?
Jest to rodzaj włókna o grubości poniżej 10 mikrometrów (1μm = 1/1000mm, 0,001 mm) wytwarzanego z nylonu i poliestru. W ręcznikach zazwyczaj jest to proporcjonalnie 80% Poliester, 20% Poliamid.
Mikrofibrę charakteryzuje gwieździsty kształt włókna w którym nylonowy rdzeń otoczony jest poliestrem. Dzięki takiej budowie włókna mikrofibra ta jest niezwykle chłonna.
Najważniejsze cechy ręcznika Dry Soft:
- Chłonność i Szybkość Wysychania: Nasz ręcznik potrafi wchłonąć aż 7 razy więcej wody niż wynosi jego własna waga, dzięki siłom kapilarnym włókien. Po jednokrotnym użyciu, Twoja skóra będzie doskonale sucha, co jest niezwykle ważne po treningu lub kąpieli.
- Lekkość i Sprężystość: Dzięki 30-krotnie cieńszym włóknom niż w przypadku ręczników bawełnianych, nasz ręcznik jest lekki i sprężysty, co sprawia, że jest wygodny w transporcie i przechowywaniu. Dodatkowo, zwiększony przepływ powietrza przez materiał pozwala na błyskawiczne schnięcie, dlatego też nazywamy go ręcznikiem szybkoschnącym.
- Antyalergiczność i Antybakteryjność: Mikrofibra ma naturalne właściwości antyalergiczne i antybakteryjne, dzięki czemu ręcznik pozostaje świeży i wolny od grzybów oraz bakterii nawet po wielokrotnym użyciu.
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
PPHU SPORTEX Grzegorz BieleckiWięcejAdres:
Obywatelska 157Kod pocztowy: 94-104Miasto: ŁódźKraj: PolskaNumer telefonu: 42 218 50 99Adres email: sklep@aquaspeed.com.pl
Materiał
100% mikrofibra (80% poliester, 20% poliamid)
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych. Czy pływanie open water to tylko wyścigi podczas zawodów? Zdecydowanie nie! To przede wszystkim doświadczanie wody oraz innych dobrodziejstw natury, poznawanie własnych możliwości i przełamywanie barier, a także budowanie relacji... a nawet wspólnoty. O idei slow swimming rozmawiamy z Grzegorzem Kumiszczą – z Klubu Sportowego Zahartowani.
Czytaj więcej