SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Konsumencki Lider Jakości

2023-08-31
Konsumencki Lider Jakości

W każdym polskim domu, w którym ruch i zdrowie są ważną częścią codzienności, znajdziemy akcesoria do aktywności w wodzie marki AQUA SPEED. Tak mówią statystyki. Jesteśmy najczęściej wybieraną, polską marką pływacką. A teraz mamy również tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości. Dziękujemy!

AQUA SPEED – polska marka w świecie

AQUA SPEED od lat buduje kulturę pływacką w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Ze sprzętu naszej marki korzystają fani pływania w 29 krajach, między innymi z Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Łotwy, Estonii, Turcji, Maroko, Libanu.

AQUA SPEED – marka zaangażowana

Wydarzenia sportowe i trening

Aktywnie wspieramy organizatorów wydarzeń sportowych takich jak triathlon, open water – czyli pływanie na wodach otwartych oraz ratownictwa wodnego. Młodzi pływacy w szkółkach pływania i klubach pływackich trenują z naszym sprzętem.

Ruch w wodzie i doskonalenie pływania

Zajęcia aqua fitness w wodzie realizowane są z wykorzystaniem naszych akcesoriów. Dzieci odwiedzające aquaparki bawią się w wodzie i uczą pływać z AQUA SPEED. Dbamy o to, aby każdy mógł czerpać z kontaktu z wodą to, co jest najprzyjemniejsze, wykorzystując cały jej potencjał do budowania własnej siły, optymizmu, wiary we własne możliwości. 

Bezpieczeństwo w wodzie

Zobowiązanie, które podjęliśmy – promocja aktywności w wodzie – ma dodatkowy wymiar, jakim jest poprawa bezpieczeństwa i przeciwdziałanie utonięciom. Wierzymy, że radość z bycia w wodzie oraz umiejętność pływania przekładają się bezpośrednio na zrozumienie zagrożeń, jakie mogą się w niej pojawiać.

Budowanie dobrostanu i zdrowia

Pływanie, aktywność fizyczna w wodzie to również bardzo ważny element budowania dobrostanu – well being to stan zdrowia i poczucia szczęścia, dobrego samopoczucia. Dzięki pływaniu nasi klienci mogą dbać o zdrowie fizyczne i budować odporność psychiczną, radzić sobie ze stresem i emocjami.

Producent z misją

Jesteśmy polskim producentem sprzętu i akcesoriów do pływania, któremu zależy… na radości, zdrowiu i bezpieczeństwie naszych klientów.

Uzyskanie tytułu „Konsumencki Lider Jakości 2023” oznacza dla nas uznanie dla wysokiej jakości produktów, które dostarczamy.

Oznacza również jeszcze większą odpowiedzialność za rozwój kultury pływackiej w społecznościach lokalnych, promowanie aktywnego i zdrowego stylu życia, bezpiecznych zachowań nad wodą oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

Dziękujemy!

Maciek, Magda, Maciek, Piotrek i cały zespół AQUA SPEED!

AQUA SPEED magazyn | Czasopismo dla kochających wodę!
pixel