SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Blog

Z basenu do akwenu... na zawody open water
Ekipa młodych pływaków i pływaczek skupiona wokół szkoły pływania Feel The Water intensywnie trenuje, przygotowując się do startu w zawodach AQUA SPEED Open Water Series. Rozmawiamy z Filipem Wypychem – pływakiem, trenerem, właścicielem szkoły.
Czytaj więcej
Pływacy w pracy – wodny wellbeing
Pływanie jako narzędzie budowania dobrostanu? Zdecydowanie tak! Potwierdzają to Ci, którzy weszli do wody i poczuli „spokój”, jaki ona daje. Obok pozytywnego wpływu na zdrowie fizyczne, aktywność w wodzie ma zbawienny wpływ na psychikę. Obowiązki w pracy i domu sprawiają, że człowiek tęskni za odrobiną radości i beztroski – to właśnie daje woda. Podczas pływania jesteśmy sami ze sobą, jednocześnie przynależąc do wspólnoty miłośników wody.
Czytaj więcej
Akcesoria pływackie zwiększające wydajność treningu
Odwołując się do definicji pojęcia „trening sportowy”, można powiedzieć, że to ćwiczenia wykonywane w celu uzyskania większej sprawności w uprawianej dyscyplinie sportu. Nudne pływanie „od ściany do ściany” basenu to podstawa treningu pływackiego, bez której nie ma szans na przyzwoite wyniki również na zawodach open water czy w triathlonie.
Czytaj więcej
Sprzęt do rywalizacji i treningu – IRONMAN
Marzeniem wielu z Was jest udział w kultowym triathlonie sygnowanym marką IRONMAN. Atmosfera, oprawa, historia tych zawodów – to wszystko przyciąga jak magnes młodych i starszych pasjonatów tej dyscypliny sportu. Teraz wspólnie z organizatorami zawodów w Gdyni, Warszawie i Poznaniu zapraszamy Was do przeżycia tej niesamowitej przygody.
Czytaj więcej
Fala seniorów!
Światowa Organizacja Zdrowia zaleca w swoich rekomendacjach, aby seniorzy byli aktywni fizycznie przez co najmniej 150 minut w ciągu tygodnia. O rosnącej popularności zajęć w wodzie dla seniorów rozmawiamy z Martą Wilhelmi – nauczycielką, instruktorką fitness i pływania, właścicielką Akademii Pływania.
Czytaj więcej
AQUA SPEED open water 2024!
Wydarzenia sportowe to idealny pretekst do podróżowania. Sezon open water rozpoczyna się w czerwcu, dlatego już teraz warto przystąpić do planowania weekendowych rodzinnych wypadów nad wodę. Oczywiście w zestawieniu Waszych wakacyjnych przygód nie może zabraknąć cyklu zawodów sygnowanych marką AQUA SPEED Open Water Series i otwartych treningów open water.
Czytaj więcej
pixel