SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Blog

Pływanie to pomysł na życie
Uważam, że uprawianie pływania kształtuje charakter oraz uczy wielu rzeczy (np. organizacji czasu i dyscypliny), które później przydają się w sferze zawodowej... O swoich początkach w pływaniu, pomyśle na biznes, opowiada Hanna Bakuniak – multimedalistka Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w pływaniu na basenie oraz wodach otwartych.
Czytaj więcej
Na sport nigdy nie jest za późno!
Każdego zawodnika motywuje coś zupełnie innego, dla jednego będzie to chęć pokonania słabości i sprawdzenia swoich granic, dla drugiego chęć przynależności do określonej grupy społecznej, a dla trzeciego możliwość spędzania aktywnych weekendów – Rozmowa z Marcinem Florkiem z LABOSPORT
Czytaj więcej
Nauka pływania dla dorosłych i nie tylko…!
Czy można nauczyć pływać dorosłego? Trudno określić, jaki jest średni czas nauki od kompletnych podstaw. Jedni opanują wszystko w miesiąc, inni – w pół roku, a jeszcze innym zajmie to na przykład rok. Jeżeli jesteś zdeterminowany i zaangażowany w osiągnięcie postawionego sobie celu, to na pewno Ci się uda!
Czytaj więcej
ABC pierwszej pomocy czyli jak pomóc tonącemu
W sytuacji, gdy widzimy tonącą osobę, a nie jesteśmy ratownikiem, należy przede wszystkim krzyknąć proste hasło, które poinformuje ludzi (w tym ratownika), że ktoś się topi. Następnie należy powiadomić służby ratunkowe – samodzielnie bądź wyznaczyć do tego osobę trzecią.
Czytaj więcej
pixel