SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Aktualności

Spedimex na fali
Spedimex Sp. z o.o. włączył się do akcji promującej #sport i #pływanie w procesie budowania dobrostanu pracowników! Cieszymy się, że jesteście z nami w #aquaspeednazdrowie!
Czytaj więcej
AQUA SPEED magazyn
Już jest w wersji online! Nowy, wyjątkowy tytułu o pływaniu "AQUA SPEED magazyn". Premiera w wersji drukowanej 18 września podczas zawodów AQUA SPEED Open Water Series w Nieporęcie.
Czytaj więcej
AQUA SPEED na zdrowie!
Czy woda może być remedium na problemy zdrowotne Polaków w 2021 roku? Marka AQUA SPEED, mając świadomość prozdrowotnego oddziaływania aktywności w wodzie, angażuje się mocniej niż do tej pory we wsparcie trenujących pływanie oraz organizację coraz popularniejszych zawodów pływackich na wodach otwartych.
Czytaj więcej
AQUA SPEED Open Water Series - Ślesin 2020
AQUA SPEED Open Water Series, czyli nowe wyzwania od AQUA SPEED.
Sezon na open water (pływanie w wodach otwartych) trwa – pomimo zawirowań roku 2020... Zarówno amatorzy pływania, jak i zawodnicy (również ci basenowi) zaspokajają głód rywalizacji, odwiedzając organizowane sporadycznie imprezy sportowe, aby poczuć dreszcz emocji, smak zwycięstwa, a czasem też gorycz porażki, tak potrzebną w doskonaleniu umiejętności. 
 
Czytaj więcej
pixel