SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Ćwiczenia na basenie

Nowy AQUA SPEED magazyn – szósty numer czasopisma o pływaniu
Każdego dnia szukamy ludzi, miejsc i narzędzi, które pomogą nam się rozwijać. Zarówno w życiu zawodowym, osobistym, jak również w sporcie szukamy inspiracji, aby pójść krok naprzód. Szóstym numerem AQUA SPEED magazyn, chcemy Was zachęcić do rozglądania się, do bycia otwartym na to, co nowe, ale również uważnym na to, co już znane.
Czytaj więcej
Atrakcje w aquaparku – przygoda nie tylko dla dzieci!
Zabawa, relaks i beztroskie chwile spędzone w wodzie. Aquapark, kojarzy się przede wszystkim z rozrywką. Gdy przyjrzymy się jednak bliżej ofercie tego typu obiektów, dostrzeżemy inne bardzo ważne ich funkcje: prozdrowotną, edukacyjną, a także społeczną. O tym, co można robić w Aquaparku Wrocław opowiada Adrianna Pawlicka, kierownik ds. marketingu i komunikacji.
Czytaj więcej
Pływanie a odchudzanie

Kiedy oglądasz zawody pływackie, zastanawiasz się, jak to możliwe, że pływacy mają figurę niczym greccy bogowie. Idealnie wyrzeźbiony tors, doskonale widoczne mięśnie brzucha, pleców i rąk... Jak oni to robią?
Czytaj więcej
Co i jak ćwiczyć na basenie, aby schudnąć?
Chociaż basen kojarzy się głównie z pływaniem, jest on równie dobrym miejscem do uprawiania aquaaerobiku lub nawet… jazdy na rowerze. Ćwiczenia w wodzie, mimo że wydają się lekkie i przyjemne, w rzeczywistości pozwalają spalić więcej kalorii niż przy porównywalnym wysiłku na lądzie. Dlatego szczególnie zaleca się je przy odchudzaniu. Jak ćwiczyć na basenie, aby zrzucić zbędne kilogramy?
Czytaj więcej
pixel