SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Międzynarodowy AQUA SPEED magazine!

2023-12-03
Międzynarodowy AQUA SPEED magazine!

Jesteśmy w ponad 30 krajach świata. AQUA SPEED to ponad 30 lat działania nie tylko w Polsce, lecz także na europejskich i światowych rynkach. To nie przypadek, że nasz sprzęt i akcesoria są prawie w każdym polskim domu, to nie przypadek, że nasze dwie fale pomagają spełniać pływackie marzenia miłośnikom wody w innych krajach!

Jesteśmy z naszą marką w takich krajach jak Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Słowacja, Czechy Republika, Szwajcaria, Niemcy, Dania, Norwegia, Szwecja, Holandia, Francja, Włochy, Słowenia, Stany Zjednoczone Królestwo, Irlandia, Bułgaria, Rumunia, Grecja, Mołdawia, Gruzja, Azerbejdżan, Turcja, Liban, Mongolia, Costa Rica, Węgry, Austria, Islandia, Finlandia i Malta.

Premiera nowego AQUA SPEED magazine

W ramach ISPO MUNICH – Międzynarodowych Targów Sprzętu i Mody Sportowej w Monachium, premierę miało drugie wydanie AQUA SPEED magazyn w wersji anglojęzycznej. Przygotowaliśmy je z myślą o naszych zagranicznych partnerach i ich klientach – wszystkich kochających wodę!

Zależy nam, aby pokazywać i promować na świecie pasjonatów pływania i aktywności w wodzie z Polski oraz przyjaciół AQUA SPEED z innych krajów!

AQUA SPEED magazyn | english version 2023

AQUA SPEED się rozwija!

Każdego roku, z każdym sezonem rozwijamy się, aby nasze produkty pomagały realizować marzenia, rozwijać pasje, dbać o zdrowie. Charakterystyczne dwie fale z naszego logotypu, które od jakiegoś czasu możecie zobaczyć na naszych produktach, są symbolem jakości, a także dbałości o wygodę i komfort. Zależy nam na tym, aby stały się symbolem przygody, jaką w wodzie może przeżyć każdy.

Promocja stylu życia

Fantastyczni ludzie – pływacy, sportowcy, nauczyciele, trenerzy, pasjonaci turystyki i aktywnego wypoczynku, menadżerowie obiektów sportowych – to bohaterowie historii, które pojawiają się w AQUA SPEED magazyn. Brakowało nam takich rozmów i spotkań. Kiedy powstawało nasze czasopismo, chcieliśmy stworzyć platformę wymiany idei, pomysłów czy inspiracji.

To się udało. Dzięki Wam tworzymy społeczność, która może wiele zmienić.

Łączy nas to, że kochamy wodę!

AQUA SPEED | ISPO MUNICH 2023
AQUA SPEED | ISPO MUNICH 2023
pixel