SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Newsletter AQUA SPEED – zaczynamy przygodę!

2024-01-14
Newsletter AQUA SPEED – zaczynamy przygodę!

Wysłaliśmy do Was pierwszy newsletter AQUA SPEED! Dziękujemy, że tak ciepło przyjęliście ten nowy kanał komunikacji. Sprawdzajcie skrzynkę, maksymalnie dwa razy w miesiącu trafi do niej porcja porad, ciekawostek, wywiadów i specjalne kody rabatowe!

Od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem uruchomienia naszego AQUA SPEEDowego newslettera. Chcemy być z Wami jeszcze bliżej. Rok 2024 zapowiada się niesamowicie. Wprowadzamy nowe akcesoria, sprzęt do treningu i zabawy w wodzie. Angażujemy się w wydarzenia sportowe, które znacie i lubicie.

W tym roku będziemy wyjątkowo zaangażowani! Jesteście ciekawi naszych pomysłów? Zapisujcie się do newslettera, a nic Was nie ominie!

Newsletter AQUA SPEED to:

  • Informacje ze świata pływania i aktywności w wodzie
  • Ciekawe historie związane z wodą z pierwszej ręki
  • Poradniki dotyczące sprzętu i jego wykorzystania w treningu i rekreacji
  • Zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia pływackie
  • Zniżki na sprzęt – tylko dla zarejestrowanych 

Zniżki na sprzęt i akcesoria zainteresują z pewnością nie tylko amatorów zabawy w wodzie, ale również pływaków, którzy intensywnie trenują na basenach, planując różnego rodzaju wyczyny w wodach otwartych i nie tylko.

Trening czy nauka pływania, aqua fitness, zabawa w wodzie, nurkowanie, start w triathlonie, zawodach open water, winter swimming czy dzikie pływanie – z nami wszystko jest możliwe!

AQUA SPEED newsletter
pixel