SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Pływanie to styl życia – ewolucja AQUA SPEED

2022-04-28
Pływanie to styl życia – ewolucja AQUA SPEED

Pływanie to styl życia

Pływanie to nie tylko style pływackie, nauka pływania czy sprzęt do pływania. Wielu z Was zauważyło i ciepło przyjęło metamorfozę naszego wizerunku oraz języka komunikacji. Te zmiany zachodzą systematycznie od blisko roku, małymi krokami, zgodnie z zasadą: nie rewolucja, a ewolucja. To dla nas wyzwanie, ale również ogromna radość z budowania marki pływackiej, którą zauważają klienci w Polsce, Europie i na świecie.

 

 

 

Logo AQUA SPEED – Mniej znaczy więcej

Nasze nowe logo, jednorodna i spójna kolorystyka etykiet, materiałów reklamowo-promocyjnych sprawia, że marka jest bardziej widoczna. Proces zmiany logo na sprzęcie do aktywności w wodzie i opakowaniach oraz etykiet dołączonych do produktów będzie trwał. Dzięki temu możecie porównać na półkach sklepowych i w naszym sklepie internetowym, jak korzystnie zmienia się „look” naszej marki.

Wydarzenia AQUA SPEED – Jesteśmy blisko

Od zawsze zależało nam na kontakcie z ludźmi, którzy pływają, są aktywni w wodzie. Teraz czujemy, że jesteśmy blisko Was. Początkiem tego zbliżenia były zawody AQUA SPEED Open Water Series i zaangażowanie w inne wydarzenia sportowe. Następnie stworzyliśmy kampanię „AQUA SPEED na zdrowie”, promującą zdrowy styl życia. Kulminacją naszego zaangażowania w promocję pływania i aktywności w wodzie stał się AQUA SPEED magazyn, a przed nami o wiele więcej!

Naszą misją jest promocja pływania

Naszą misją jest popularyzacja pływania i aktywności w wodzie wśród „wszystkich kochających wodę”. Dlatego również w sferze produktowej szukamy optymalnych rozwiązań pod względem designu, jakości i ceny. Dostępność oferty była zawsze priorytetem naszej marki. Trening na basenie, zawody open water czy winter swimming, pływanie długodystansowe, rekreacja czy zabawa… w naszej ofercie znajdują się akcesoria i sprzęt na każdą okazję oraz kieszeń.

Współpraca z AQUA SPEED – zmieniajmy się razem

Zapraszamy do wspólnego działania na rzecz rozwoju wszelkich aktywności w wodzie i popularyzacji pływania!

Zespół AQUA SPEED

 

AQUA SPEED magazyn – pływanie i aktywność w wodzie
pixel