SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Dołącz do dużej rodziny AQUA SPEED!

2023-10-25
Dołącz do dużej rodziny AQUA SPEED!

Wyprawa na pływalnię z całą rodziną, to coś więcej niż sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu. Aktywność fizyczna w wodzie, korzystnie wpływa na rozwój psychofizyczny dzieci oraz utrzymuje wydolność psychofizyczną rodziców. To inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. Wizyta na basenie kojarzy się z rozładowaniem nagromadzonej energii, pozytywnym zmęczeniem, zabawą i uśmiechem. Dzięki Karcie Dużej Rodziny, uroki pływania i aktywności w wodzie stają się jeszcze bardziej przystępne.

 

 

Gdzie kupić akcesoria AQUA SPEED ze zniżką?

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu w wodzie „duże” rodziny, dla których uruchomiliśmy specjalną zniżkę na zakup niezbędnego sprzętu i akcesoriów.

W naszych sklepach stacjonarnych, zlokalizowanych w Aquaparku Fala w Łodzi oraz w obiekcie Warszawianka w Warszawie, po okazaniu karty, udzielamy 5% rabatu na zakup całego naszego asortymentu. Aby wykorzystać bonus, nie trzeba odwiedzać naszych sklepów całą rodziną. Karty może użyć jeden rodzic i zrobić niespodziankę całej pływackiej familii!

Dla osób, które wolą zakupy online, mamy również możliwość zaopatrzenia młodszych i starszych pływaków w naszym sklepie internetowym. Ogromny wybór, wszechstronność, bogata oferta kolorów i wzorów a do tego wygodna możliwość zwrotów, gwarantują, że zakupy będą trafne, udane i oczywiście ze zniżką przysługującą dużej rodzinie!

Dla kogo jest karta i gdzie z niej korzystać?

Szukajcie miejsc, które oznaczone są specjalnym znakiem: „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny”.

Prawo do posiadania Karty przysługuje wszystkim rodzicom oraz małżonkom rodziców, którzy mają lub mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci bez względu na ich wiek.

Prawo do Karty Dużej Rodziny przysługuje także dzieciom:

  • w wieku do 18. roku życia,
  • w wieku do 25. roku życia – w przypadku dzieci uczących się w szkole lub szkole wyższej,
  • bez ograniczeń wiekowych w przypadku dzieci legitymujących się orzeczeniem o umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności,

ale tylko w przypadku, gdy w chwili składania wniosku w rodzinie jest co najmniej troje dzieci spełniających powyższe warunki.

Karta Dużej Rodziny przysługuje osobom posiadającym obywatelstwo polskie oraz cudzoziemcom.

Tutaj znajdziecie pełną listę miejsc, gdzie honorowana jest KDR. Zasady jej przyznawania opisane są szczegółowo tutaj.

Konsumencki Lider Jakości dla AQUA SPEED

Dlaczego warto pływać?

Wszystkich kochających wodę, zachęcamy do czytania czasopisma AQUA SPEED magazyn oraz naszego internetowego bloga!

Prezentujemy tu fascynujące pływackie historie, ciekawostki dotyczące pływania oraz innych sportów wodnych, testy, opisy zastosowania sprzętu i akcesoriów oraz relacje ze wspaniałych wydarzeń sportowych, których jesteśmy sponsorem czy patronem.

Wszystkie publikacje mają jeden cel – zainspirowanie młodszych i starszych członków rodziny do aktywności w wodzie!

Dlaczego warto wybrać AQUA SPEED?

W każdym polskim domu, w którym ruch i zdrowie są ważną częścią codzienności, znajdą się akcesoria do aktywności w wodzie marki AQUA SPEED. Tak mówią statystyki. Jesteśmy najczęściej wybieraną, Polską marką pływacką. A teraz mamy również tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości.

Dołączcie do rodziny AQUA SPEED, pływajcie, bądźcie aktywni. Kto wie, może napiszemy również i o Waszych przygodach na łamach naszego czasopisma!

Zakupy w AQUA SPEED z Kartą Dużej Rodziny
pixel