SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Trening czyni... mistrzynię!

2023-04-27
Trening czyni... mistrzynię!

Spakować się na trening to nie lada wyzwanie. Szczególnie gdy mamy w planach popływać, biegać i pokręcić na trenażerze. Specjalnie dla nas możliwości plecaka MAXPACK przetestowała triathlonistka Zosia Kuriata podczas treningu w centrum sportu i rekreacji Stacja Nowa Gdynia.

Zosia, przyjechała do Łodzi, aby wziąć udział w treningu oraz sesji fotograficznej ze sprzętem AQUA SPEED. Efekty tej współpracy możecie oglądać już od jakiegoś czasu w AQUA SPEED magazyn i na naszej stronie www. Zachęcamy też do przeczytania rozmowy z młodą triathlonistką, która właśnie rozpoczyna kolejny sezon startowy. Zosię zobaczymy również w wydarzeniach, których partnerem jest AQUA SPEED. Trzymamy kciuki!

Doceniamy czytelników AQUA SPEED magazyn!

Mamy specjalną niespodziankę tylko dla czytelników AQUA SPEED magazyn! W internetowym i drukowanym wydaniu czasopisma znajdziecie unikalny kod rabatowy, uprawniający do 20% zniżki na plecak MAXPACK.

Plecak MAXPACK na pływalni
Plecak MAXPACK na pływalni

Plecak MAXPACK na pływalni

Do plecaka zmieściliśmy wszystkie akcesoria niezbędne do zrealizowania wszechstronnego treningu pływackiego Zosi. Płetwy, pull buoy, fajka czołowa, wiosełka, okularki, ręcznik.

Dzięki podziałowi na trzy komory, w tym dwie suche i jedną mokrą, w plecaku można z powodzeniem przechowywać mokry kostium pływacki i ręcznik bez obawy, że zamoczą przechowywane w suchych komorach ubrania, książki, a nawet laptop czy tablet.

Wiele funkcjonalnych kieszeni pozwala tak przechowywać akcesoria, aby można było z łatwością je odnaleźć i wykorzystać podczas treningu.

Plecak MAXPACK na pływalni
Plecak MAXPACK na pływalni

Plecak MAXPACK idealny do treningu kolarskiego

Wybierając się na trening rowerowy, możemy z powodzeniem zapakować do plecaka cały niezbędny asortyment.

Zosia robiła trening na trenażerze, więc zapakowaliśmy do niego buty na rower, ręcznik, strój kolarski oraz inne niezbędne podczas takiego treningu akcesoria.

W przypadku treningu outdoorowego przydaje się zewnętrzna, odpinana siatka (do przechowywania np. kasku rowerowego) czy boczna kieszeń z siatki z paskiem zabezpieczającym – idealna na butelkę z wodą i długie przedmioty (np. pompkę rowerową).

Dodatkowa kieszeń boczna zamykana na suwak, świetnie sprawdzi się do schowania portfela czy telefonu.

Plecak MAXPACK idealny do treningu kolarskiego
Plecak MAXPACK idealny do treningu kolarskiego

Trening biegowy z plecakiem MAXPACK

Zosia trenowała na bieżni. Zabraliśmy więc matę do ćwiczeń rozciągających po bieganiu, którą swobodnie przytroczyliśmy z boku plecaka.

Do „mokrej” kieszeni swobodnie weszły buty do biegania, a cały strój treningowy zmieścił się do rozpinanej na wierzchu komory głównej. Fajnym rozwiązaniem jest metalowy karabińczyk, który umożliwia zawieszenie plecaka i wykorzystanie go jako szafki.

Górna kieszonka wyściełana miękkim materiałem dobrze zabezpiecza np. okulary przeciwsłoneczne, których można używać podczas treningu na powietrzu.

Poruszanie się z plecakiem nawet mocno obciążonym np. przed zawodami, ułatwia usztywniany i oddychający panel tylny oraz pasek piersiowy zabezpieczony klipsem.

Trening biegowy z plecakiem MAXPACK
Trening biegowy z plecakiem MAXPACK

Centrum Sportu i Rekreacji Stacja Nowa Gdynia

Sesję zrealizowaliśmy w obiekcie Stacja Nowa Gdynia. To miejsce, w którym możesz zrealizować naprawdę wszechstronny trening. Pływanie, kolarstwo, bieganie, siłownia, tenis, squash, fitness, a do tego sauny i strefy relaksu. Do dyspozycji gości jest również wygodny hotel i restauracja.


Zdjecia: Sesja AQUA SPEED, Fot: Antek Mazerant

 

AQUA SPEED magazyn | czasopismo o pływaniu dla kochających wodę
pixel