Blog

Aqua Fitness z Aqua Speed!
Ćwiczenia w wodzie to nie tylko zdrowy ruch, ale pozytywne emocje. Aqua fitness przyciąga starszych i młodszych. Nie potrzeba tu superumiejętności pływackich, wystarczą podstawowe akcesoria do ćwiczeń w wodzie, aby ładować baterie na cały tydzień! Aqua Fitness to odnawialna energia w czystej postaci!
Czytaj więcej
Sponsoring z zasadą win-win
W Wasze ręce oddajemy trzeci, ostatni już odcinek poradnika dot. współpracy ze sponsorami przygotowany przez Alicję Tchórz. Rekomendujemy lekturę wszystkich części tej publikacji. Jesteśmy przekonani, że będzie ona pomocna w organizacji wielu wydarzeń sportowych i rozwoju kariery niejednego pasjonata pływania.
Czytaj więcej
Open water – jak spełnić pływackie marzenie?
Zapach plaży, szum fal, zimna woda, nieograniczona przestrzeń... idealne warunki do pływania! Ale nie tylko do pływania, również do planowania wspaniałych pływackich przygód oraz akcji, które mają pomagać. Piotr Biankowski i Aleksandra Kabelis, zainspirowani Bałtykiem, realizują swoje pływackie pasje, ale nie tylko...
Czytaj więcej
Międzynarodowy AQUA SPEED magazine!
Czy wiecie, że... jesteśmy w ponad 30 krajach świata! AQUA SPEED to ponad 30 lat działania nie tylko w Polsce, lecz także na europejskich i światowych rynkach. To nie przypadek, że nasz sprzęt i akcesoria są prawie w każdym polskim domu, to nie przypadek, że nasze dwie fale pomagają spełniać pływackie marzenia miłośnikom wody w innych krajach!
Czytaj więcej
Hokej podwodny – najbardziej drużynowy sport
Zbliża się zima, dlatego postanowiliśmy zainteresować  Was hokejem... Ha, ale nie takim zwykłym hokejem, a tym podwodnym. Zaskoczeni? My byliśmy, dlatego postanowiliśmy dowiedzieć się o tej dyscyplinie sportu czegoś więcej od Kamila Ciarki, wiceprezesa Polskiego Związku Hokeja Podwodnego.
Czytaj więcej
Dawid Frankowski – poczwórne wyzwanie w Bałtyku!

Jako pierwszy przepłynął w jednym sezonie trzy trasy przez zatokę Gdańską… miłość do pływania zaszczepił w nim tata, a rozpalił Sebastian Karaś znany pływak długodystansowy. Przygodę swojego życia połączył z misją, której celem jest wsparcie w powrocie do aktywności innego pływaka, który uległ wypadkowi. Poznajcie Dawida Frankowskiego eksperta od IT, open water i pomagania!

Czytaj więcej
No Pain Ice Swimmers – czyli pływanie nie tylko zimowe
Dwie historie i dwóch pływaków, których połączyła chęć przeżycia przygody z pomaganiem w tle. Będzie można Ich spotkać podczas zawodów zimowego pływania, bo obaj lubią, jak jest zimno i fajnie. Poznajcie Pawła i Leszka, którzy każdej zimy przemierzają metry w lodowatej wodzie, a latem...
Czytaj więcej
Dołącz do dużej rodziny AQUA SPEED!
Wyprawa na pływalnię z całą rodziną, to coś więcej niż sposób na wspólne spędzenie wolnego czasu. Wizyta na basenie kojarzy się z rozładowaniem nagromadzonej energii, pozytywnym zmęczeniem, zabawą i uśmiechem. Dzięki Karcie Dużej Rodziny, uroki pływania i aktywności w wodzie stają się jeszcze bardziej przystępne.
Czytaj więcej
pixel